بررسی بیمه آتش سوزی بیمه ایران (قسمت اول)

28
منتشر شده در 21 آبان, 1399 توسط

بررسی بند به بند بیمه آتش‌سوزی صنعتی بیمه ایران

قسمت اول

بیمه آتش سوزی بیمه ایران ، مانند سایر شرکت‌های بیمه با توجه به نوع کاربری محل مورد بیمه، در سه بخش متفاوت ارائه می‌شود:

  • بیمه آتش سوزی مسکونی
  • بیمه آتش سوزی غیرصنعتی
  • بیمه آتش سوزی صنعتی

در این ویدئو به بررسی بند به بند بیمه آتش سوزی صنعتی بیمه ایران پرداخته شده است. همچنین لازم به ذکر است با توجه به نوع فعالیت شغلی در هر واحد صنعتی و شرایط خاصی که به محل مورد بیمه حاکم است، این بیمه آتش سوزی متناسب با آن محل تنظیم خواهد شد. بنابراین بیمه آتش سوزی صنعتی نیز برای موارد مختلف شرایط یکسانی نخواهد داشت.

برای خرید بیمه آتش سوزی صنعتی در ابتدا باید پیشنهاد خود را مکتوب به شرکت ارائه داد. در این پیشنهاد باید مشخصات دقیق اموال و دارائی‌ها، مشخصات بیمه گذار، آدرس محل مورد بیمه و … ذکر شود. سپس کارشناس بیمه ایران جهت بازدید و کارشناسی اولیه به محل مورد بیمه مراجعه می‌کند. در ادامه با توجه به فرم پیشنهاد پر شده و نتیجه کارشناسی اولیه، حق بیمه مشخص شده و پس از پرداخت آن، بیمه آتش سوزی صادر می‌گردد.

برای بررسی بند به بند بیمه آتش سوزی صنعتی بیمه ایران، فعالیت یونولیت‌سازی (کارگاه یا کارخانه تولید پلاستوفوم) انتخاب شده است. به دلیل احتمال بالای آتش سوزی در کارگاه یونولیت‌سازی ، بیمه آتش سوزی مربوط به آن نکات فراوانی دارد. با بررسی تمامی نکات می‌توان به شناخت کافی از بیمه آتش سوزی صنعتی بیمه ایران رسید.

لطفا در ادامه ما را در قسمت دوم بررسی بیمه آتش سوزی بیمه ایران همراهی کنید.

 

مجموعه

افزودن دیدگاه