بررسی بند‌به‌بند بیمه مسئولیت ناشی از اجرای عملیات ساختمانی بیمه ایران-قسمت پنجم

25
منتشر شده در 17 آبان, 1399 توسط

بررسی بند به بند بیمه مسئولیت ناشی از اجرای عملیات ساختمانی بیمه ایران

قسمت پنجم

شرایط خصوصی بیمه مسئولیت ناشی از اجرای عملیات ساختمانی بیمه ایران ، در دو صفحه چاپ و تحویل مشتری می‌شود. در سه ویدئوی قبلی تمامی مواردی که در صفحه اول این بیمه مسئولیت مدنی ذکر می‌شود به طور دقیق بررسی شد.(مشاهده قسمت قبلی:بررسی بندبه بند بیمه مسئولیت ناشی از اجرای عملیات ساختمانی بیمه ایران) در این ویدئو نیز به بررسی صفحه دوم این بیمه مسئولیت پرداخته خواهد شد:

  • شروط بیمه‌نامه: این قسمت بر اساس بازدید کارشناس بیمه ایران از پروژه ساختمانی است که اغلب شامل توصیه‌های ایمنی در جهت پیشگیری از وقوع حوادث می‌باشد. رعایت این نکات برای سازنده ساختمانی الزامی است.
  • شرایط لاینفک بیمه‌نامه: در صورت عدم پرداخت بخش نقدی حق بیمه از طرف سازنده ساختمان، بیمه ایران هیچ تعهدی در قبال خسارت ناشی از حوادث احتمالی ندارد. همچنین اقساط نیز باید در سررسیدهای تعیین شده پرداخت شوند. اگر پرداخت اقساط با تأخیر و بعد از وقوع حادثه باشد، خسارت به طور کامل پرداخت نخواهد شد.
  • سایر شروط بیمه‌نامه: در صورتی که سازنده ساختمانی به هر علتی با بیمه ایران دچار اختلاف شود، تا دو سال فرصت دارد که شکایت خود را نزد مراجع قضائی مطرح نماید. بعد از دو سال حق طرح دعوا در مراجع قضائی از سازنده ساختمانی سلب خواهد شد.
مجموعه

افزودن دیدگاه